Visas kategorijas
N8310 superkondensatora pašizlādes testeris

Sākums>Izvēlne>Superkondensatoru testu sērija

N8310 sērijas superkondensatora pašizlādes testeris
N8310 priekšējais panelis
N8310 konfigurācija
N8310 aizmugurējais panelis
N8310 superkondensatora pašizlādes testeris
N8310 superkondensatora pašizlādes testeris
N8310 superkondensatora pašizlādes testeris
N8310 superkondensatora pašizlādes testeris

N8310 superkondensatora pašizlādes testeris


N8310 ir analīzes un diagnostikas instruments, ko NGI īpaši izstrādājis superkondensatora pašizlādes pārbaudei. N8310 sastāv no trim daļām: testa instrumenta, lietojumprogrammatūras un testa armatūras. Tas var pārbaudīt dažādu veidu superkondensatoru pašizlādes parametrus zem iestatītā sprieguma. N8310 var plaši izmantot superkondensatoru pētniecībā un attīstībā, ražošanā un kvalitātes pārbaudē, un tam ir augstas izmaksas, kompakts izmērs un augsta precizitāte.

N8310 izmanto standarta 19 collu šasiju ar 2U augstumu, kas ir ērta integrēšanai automatizācijas testa platformās pētniecībai un attīstībai un ražošanai, kā arī var tikt izmantota atsevišķi.


Kopīgot ar:
Galvenās iezīmes

●Sprieguma diapazons: 0-6V

●Izšķirtspēja līdz 24 bitiem, precizitāte līdz 0.02%

●Uzlādes strāva līdz 1A, kas atbilst vairuma superkondensatoru ātruma prasībām

●Viena ierīce ar līdz 24 kanāliem

●Sakaru interfeiss: LAN/RS485

●Datu eksports un analīze

Funkcijas un priekšrocības

Pašizlādes tests

N8310 var nodrošināt daudzkanālu pašizlādes parametru pārbaudes funkciju. Pamatojoties uz programmējamu CV/CC izvades iespēju un augstas precizitātes sprieguma iegūšanas iespēju, N8310 ļauj lietotājiem iestatīt tādus parametrus kā spriegums, strāva, laiks un paraugu ņemšanas intervāls. Testa rezultātus var saglabāt datu bāzē un eksportēt Excel un JPG formātos.

superkondensatora un akumulatora pašizlādes tests

Pārbaudes stiprinājums

Ņemot vērā dažāda mēroga testa pielietojuma scenārijus, NGI nodrošina divu veidu testa armatūru: Kelvina skavu un 12 kanālu īpašo armatūru. Abi testa ķermeņi atbalsta četru vadu savienojumu.

pārbaudes iekārta

Lietojumprogrammatūra

Programmatūra N8310 izmanto platformas dizainu, kas ļauj lietotājiem pielāgot testa procesu atbilstoši savām prasībām. Birojam līdzīgs interfeiss, katra kanāla neatkarīgs displejs, atbalsta sprieguma un strāvas viļņu formas ģenerēšana un rezultātu attēlojums tabulas veidā padara šo profesionālo programmatūru daudzfunkcionālu un viegli lietojamu. Programmatūra N8310 atbalsta datu meklēšanu, datu importēšanu un eksportēšanu, kā arī Excel atskaišu ģenerēšanu.

mērīšanas lietojumprogrammatūra

Datubāze
izmeklēšana

Populāras kategorijas