Visas kategorijas
N8130 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris

Sākums>Izvēlne>Superkondensatoru testu sērija

N8130 sērijas superkondensatora kapacitātes un līdzstrāvas iekšējās pretestības testeris
N8130 priekšējais panelis
N8130 konfigurācija
N8130 aizmugurējais panelis
N8130 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris
N8130 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris
N8130 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris
N8130 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris

N8130 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris


N8130 sēriju ir īpaši izstrādājusi NGI superkondensatoru un akumulatoru pētniecībai un attīstībai un ražošanai. Paraugu ņemšanas ātrums ir līdz 1 ms, un uzlādes un izlādes procesu var nemanāmi pārslēgt, kas var pilnībā atbilst augstas precizitātes pārbaudes prasībām attiecībā uz tādiem elektriskiem parametriem kā uzlādes kapacitāte, izlādes kapacitāte, uzlāde DCIR, izlāde DCIR, enerģijas pārveidošanas efektivitāte, cikla ilgums utt. N8130 atbalsta sešpakāpju metodes pārbaudes standartus IEC62391 un QC/T741.

N8130 datora lietojumprogrammatūra atbalsta pielāgošanu. Lietotāji var pielāgot testa failus saskaņā ar testa procedūru. Testa rezultātus var saglabāt datu bāzē un eksportēt Excel un JPG formātos.


Kopīgot ar:
Galvenās iezīmes

●Current range: 0-50mA/500mA/2A/10A

●Sprieguma diapazons: 0-6V

●Parametru pārbaude: CC uzlāde, CC izlāde, CV uzlāde, cikla ilgums, uzlādes kapacitāte, izlādes kapacitāte, DCIR utt.

●Iztveršanas ātrums līdz 1 ms

●Nevainojama pāreja starp uzlādi un izlādēšanu

●Daudzfunkcionāla lietojumprogrammatūra, kas atbalsta produkcijas šķirošanu

●LED indikators, lai parādītu kanāla statusu

●Datu glabāšana un analīze

●LAN interfeiss

Funkcijas un priekšrocības

Kapacitātes pārbaude

N8130 var izmērīt superkondensatora uzlādes kapacitāti un izlādes kapacitāti. Testa metode ir šāda: uzlādējiet vai izlādējiet izmērīto superkondensatoru CC režīmā, reģistrē laiku un spriegumu uzlādes vai izlādes procesa laikā un aprēķina kapacitāti, aprēķinot sprieguma un laika pagrieziena ātrumu procesa laikā. Lietotāji var izvēlēties spriegumu un laiku aprēķinam atbilstoši dažādiem mērījumu standartiem, piemēram, IEC.

uzlādes un izlādes jaudas aprēķinselektrības pārbaudes priekšmetijaudas diagramma

DCIR tests

N8130 atbalsta dažādas DCIR pārbaudes metodes: vairāku impulsu, viena impulsa, uzlādes līdz izlādei, sešpakāpju testu un IEC testu, kas var apmierināt vairuma lietotāju pārbaudes vajadzības. NGI pamattehnoloģija nodrošina ļoti precīzu rezultātu iegūšanu dažādās testa metodēs.

akumulatora DCIR tests

Dzīves pārbaude

N8130 var izmērīt superkondensatora fiziskos parametrus atkārtotas uzlādes un izlādes procesa laikā un iegūt tā vājinājuma līknes. Analizējot parametrus un līknes, lietotāji var iegūt paredzamo superkondensatora kalpošanas laiku dažādās lietojumprogrammu vidēs, uzlādes un izlādes ciklos un veiktspējas indeksu dažādos posmos. Dzīves pārbaudes rezultātus var izmantot, lai uzlabotu materiālus, amatniecību, uzglabāšanu un daudzas citas saites.

uzlādes-izlādes cikla mūža tests

Četru vadu sensors

Superkondensatora pārbaudes laikā tiks izvadīta liela strāva, kas izraisīs sprieguma kritumu vados un ietekmēs mērījumu precizitāti. N8130 sērija izmanto četru vadu sistēmas sajūtu un tieši iegūst spriegumu superkondensatora izejas spailēs, lai izvairītos no sprieguma zuduma un nodrošinātu mērījumu precizitāti.

Pārbaudes stiprinājums

Ņemot vērā dažāda mēroga testa pielietojuma scenārijus, NGI nodrošina divu veidu testa armatūru: Kelvina skavu un 12 kanālu īpašo armatūru. Abi testa ķermeņi atbalsta četru vadu savienojumu.

pārbaudes iekārta

Lietojumprogrammatūra

Programmatūra N8130 izmanto platformas dizainu, kas ļauj lietotājiem pielāgot testa procesu atbilstoši savām prasībām. Birojam līdzīgs interfeiss, katra kanāla neatkarīgs displejs, atbalsta sprieguma un strāvas viļņu formas ģenerēšana un rezultātu attēlojums tabulas veidā padara šo profesionālo programmatūru daudzfunkcionālu un viegli lietojamu. N8130 ir izstrādāts ar jaudas ierobežojuma ķēdi, un tam ir ātra reakcija, kas var novērst N8130 bojājumus pārmērīgas jaudas dēļ. N8130 izmanto ekranēšanas tehnoloģiju, kurai ir plaša pielāgošanās skarbai testa videi, un tā uzlabo prettraucējumu spēju.

mērīšanas lietojumprogrammatūra

Datubāze
izmeklēšana

Populāras kategorijas