Visas kategorijas
N5800 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris

Sākums>Izvēlne>Superkondensatoru testu sērija

N5800 sērijas superkondensatora moduļa visaptverošs testēšanas instruments
N5800 priekšējais panelis
N5800 konfigurācija
N5800 aizmugurējais panelis
N5800 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris
N5800 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris
N5800 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris
N5800 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris

N5800 sērijas superkondensatora kapacitātes un DCIR testeris


N5800 sēriju ir īpaši izstrādājusi NGI superkondensatoru un akumulatoru pētniecībai un attīstībai un ražošanai. Paraugu ņemšanas ātrums ir līdz 1 ms, un uzlādes un izlādes procesu var nemanāmi pārslēgt, kas var pilnībā atbilst augstas precizitātes pārbaudes prasībām attiecībā uz tādiem elektriskiem parametriem kā uzlādes kapacitāte, izlādes kapacitāte, uzlāde DCIR, izlāde DCIR, enerģijas pārveidošanas efektivitāte, cikla ilgums utt. N5800 atbalsta sešpakāpju metodes pārbaudes standartus IEC62391 un QC/T741.

N5800 datora lietojumprogrammatūra atbalsta pielāgošanu. Lietotāji var pielāgot testa failus saskaņā ar testa procedūru. Testa rezultātus var saglabāt datu bāzē un eksportēt Excel un JPG formātos.


Kopīgot ar:
Galvenās iezīmes

●Current range: 0-50A/100A/200A/300A/400A/500A

●Sprieguma diapazons: 0-5V

●Parametru pārbaude: CC uzlāde, CC izlāde, CV uzlāde, cikla ilgums, uzlādes kapacitāte, izlādes kapacitāte, DCIR utt.

●Iztveršanas ātrums līdz 1 ms

●Nevainojama pāreja starp uzlādi un izlādēšanu

●Daudzfunkcionāla lietojumprogrammatūra, kas atbalsta produkcijas šķirošanu

●LED indikators, lai parādītu kanāla statusu

●Datu glabāšana un analīze

●LAN interfeiss

Lietojumprogrammas lauki

●R&D, superkondensatora ražošana un kvalitātes pārbaude

●Superkondensatoru materiālu izpēte

●Citi saistītie superkondensatoru lauki

Funkcijas un priekšrocības

Kapacitātes pārbaude

N5800 var izmērīt superkondensatora uzlādes kapacitāti un izlādes kapacitāti. Testa metode ir šāda: uzlādējiet vai izlādējiet izmērīto superkondensatoru CC režīmā, reģistrē laiku un spriegumu uzlādes vai izlādes procesa laikā un aprēķina kapacitāti, aprēķinot sprieguma un laika pagrieziena ātrumu procesa laikā. Lietotāji var izvēlēties spriegumu un laiku aprēķinam atbilstoši dažādiem mērījumu standartiem, piemēram, IEC.

uzlādes un izlādes jaudas aprēķins

elektrības pārbaudes priekšmeti

superkondensatora kapacitātes pārbaude

DCIR tests

N5800 atbalsta dažādas DCIR pārbaudes metodes: vairāku impulsu, viena impulsa, uzlādes līdz izlādei, sešpakāpju testu un IEC testu, kas var apmierināt vairuma lietotāju pārbaudes vajadzības. NGI pamattehnoloģija nodrošina ļoti precīzu rezultātu iegūšanu dažādās testa metodēs.

superkondensatora DCIR tests

Dzīves pārbaude

N5800 var izmērīt superkondensatora fiziskos parametrus atkārtotas uzlādes un izlādes procesa laikā un iegūt tā vājinājuma līknes. Analizējot parametrus un līknes, lietotāji var iegūt paredzamo superkondensatora kalpošanas laiku dažādās lietojumprogrammu vidēs, uzlādes un izlādes ciklos un veiktspējas indeksu dažādos posmos. Dzīves pārbaudes rezultātus var izmantot, lai uzlabotu materiālus, amatniecību, uzglabāšanu un daudzas citas saites.

superkondensatora dzīves tests

Četru vadu sensors

Superkondensatora pārbaudes laikā tiks izvadīta liela strāva, kas izraisīs sprieguma kritumu vados un ietekmēs mērījumu precizitāti. N5800 sērija izmanto četru vadu sensoru sistēmu un tieši iegūst spriegumu pie DUT izejas spailēm, lai izvairītos no sprieguma zudumiem un nodrošinātu mērījumu precizitāti.

Ātra reakcija uzlādes un izlādes laikā

N5800 ir izstrādāts ar precīzu ķēdi, lai nodrošinātu ātru un precīzu uzlādes un izlādes pāreju. Uzlādes procesā CC uzlādes laikā, pārveidojot par CV uzlādi, nav pārmaksas, kas var aizsargāt DUT no bojājumiem. N5800 ir funkcijas, kas nodrošina netraucētu pāreju no CV uzlādes uz CC uzlādi un līdz 1 ms iztveršanas ātrumu, kas var atbilst QC/T 741, sešpakāpju metodes un DCIR uzlādes-izlādes metodes pārbaudes prasībām.

ātra reakcija uzlādes un izlādes laikā

Lietojumprogrammatūra

Programmatūra N5800 izmanto platformas dizainu, kas ļauj lietotājiem pielāgot testa procesu atbilstoši savām prasībām. N5800 ir izstrādāts ar jaudas ierobežojuma ķēdi, un tam ir ātra reakcija, kas var novērst N5800 bojājumus pārmērīgas jaudas dēļ. N5800 izmanto ekranēšanas tehnoloģiju, kas ir plaši pielāgojama skarbai testa videi un uzlabo prettraucējumu spēju. Birojam līdzīgs interfeiss, katra kanāla neatkarīgs displejs, atbalsta sprieguma un strāvas viļņu formas ģenerēšana un rezultātu attēlojums tabulas veidā padara šo profesionālo programmatūru daudzfunkcionālu un viegli lietojamu.

elektronisko testēšanas instrumentu lietojumprogrammatūra

Datubāze
izmeklēšana

Populāras kategorijas