Visas kategorijas
N2600 sērijas augstas precizitātes digitālā skaitītāja avota mērvienība atbalsta sprieguma/strāvas/pretestības mērīšanai

Sākums>Izvēlne>Pusvadītāju testu sērija

N2600 sērijas augstas precizitātes 4 kvadrantu avota mērvienība
N2600 priekšējais panelis
N2600 konfigurācija
N2600 aizmugurējais panelis
N2600 sērijas augstas precizitātes digitālā skaitītāja avota mērvienība atbalsta sprieguma/strāvas/pretestības mērīšanai
N2600 sērijas augstas precizitātes digitālā skaitītāja avota mērvienība atbalsta sprieguma/strāvas/pretestības mērīšanai
N2600 sērijas augstas precizitātes digitālā skaitītāja avota mērvienība atbalsta sprieguma/strāvas/pretestības mērīšanai
N2600 sērijas augstas precizitātes digitālā skaitītāja avota mērvienība atbalsta sprieguma/strāvas/pretestības mērīšanai

N2600 sērijas augstas precizitātes digitālā skaitītāja avota mērvienība atbalsta sprieguma/strāvas/pretestības mērīšanai


N2600 sērija ir NGI izstrādāts digitālais avota mērītājs, kas cieši apvieno augstas precizitātes avota un augstas precizitātes mērījumu funkcijas. Tas integrē 5 funkcijas (sprieguma avots, strāvas avots, I/V/R mērīšana) vienā instrumentā. Mērījumu diapazons aptver 200V līdz 1μV, 1A līdz 10pA, 200MΩ līdz 10μΩ. Mērījumu izšķirtspēja ir 6½ cipari. Pamata precizitāte var sasniegt 100μV, 600pA, 300μΩ. N2600 sērijai ir iebūvēts pastāvīgā sprieguma avots, pastāvīgas strāvas avots, pretestības mērīšana, slaucīšanas režīms, signālu ģenerators, sinhronais trigeris, funkciju kalkulators utt., un tā nodrošina datora lietojumprogrammatūru bez maksas. To var plaši izmantot komunikāciju, pusvadītāju, datoru, automobiļu un medicīnas nozares komponentu un moduļu raksturīgās analīzes un ražošanas pārbaudēs.


Kopīgot ar:
Galvenās iezīmes

● 5 vienā (sprieguma avots, strāvas avots, I/V/R mērījums)

●Atbalsts augstāka sprieguma, lielākas strāvas un impulsa strāvas pielāgošanai

●Atbalsts SCPI protokolam

●Kvadrātviļņu izvades funkcija

●Pamata precizitāte līdz 100μV, 600 pA, 300μΩ

●LAN ports, RS232 interfeiss

●Plašs mērījumu diapazons, 200V līdz 1μV, 3A līdz 10pA, 200MΩ līdz 10μΩ

●Maksimālais iztveršanas ātrums 100ksps

●Avota un izlietnes (4 kvadrantu) darbība

●2/4/6 vadu pretestības mērīšana

● Priekšējais USB ports, kas atbalsta ekrānuzņēmumu glabāšanu

●2U/½19" šasija, viegla un pārnēsājama konstrukcija

●4.3 collu LCD ekrāns, vienkāršs darbības interfeiss, ērti lietojams

●Atbalsts lineāro kāpņu slaucīšanas un logaritmisko kāpņu slaucīšanas režīmu

Lietojumprogrammas lauki

pielietojums rūpnieciskajos materiālos un mikroelektroniskos komponentos

Funkcijas un priekšrocības

5 vienā (sprieguma avots, strāvas avots, I/V/R mērījums)

N2600 sērija izmanto standarta ½ 19 collu 2U šasiju. Avota un mērīšanas shēmu integrēšana kompaktā atsevišķā instrumentā ievērojami samazina pārbaudes sistēmas izstrādes, iestatīšanas un apkopes laiku, vienlaikus ietaupot vietu testa stendā un samazinot kopējās iegādes izmaksas. N2600 sērijas SMU precīzā savienojuma funkcija piedāvā daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar diskrētiem instrumentiem. Nodrošinot precīzus izejas spriegumu un strāvas avotus, tas var izmērīt strāvu, spriegumu un pretestību, un tam ir augsts testa reakcijas ātrums, kas var aizsargāt DUT no bojājumiem neregulāras pārslodzes, termiskās bēgšanas utt.

Četru kvadrantu darbība kā avots vai slodze

Četri kvadranti: jaudas kvadrants attiecas uz kvadrantu diagrammu, kas izveidota ar spriegumu kā X asi un strāvu kā Y asi. Pirmajā un trešajā kvadrantā spriegums un strāva iet vienā virzienā, un SMU piegādā strāvu DUT, ko sauc par avota režīmu. Otrajā un ceturtajā kvadrantā spriegums un strāva iet pretējā virzienā, DUT izlādējas uz SMU, un SMU pasīvi absorbē ienākošo strāvu un nodrošina strāvas atgriešanās ceļu, ko sauc par izlietnes režīmu.

4 kvadrantu darbība kā avots vai slodze

IV īpašības

Parasti DUT IV raksturošanai nepieciešams izmantot ļoti jutīgu ampērmetru, voltmetru, sprieguma avotu un strāvas avotu. Katra no šiem instrumentiem programmēšanas, sinhronizēšanas, savienošanas, mērīšanas un analīzes process ir sarežģīts, laikietilpīgs un aizņem pārāk daudz vietas testa stendā. N2600 sērija var ievērojami vienkāršot pārbaudes procesu un samazināt testēšanas stenda telpas aizņemšanu. N2600 nodrošina 4 kvadrantu darbību. Darbojoties 1. un 3. kvadrantā, N2600 darbojas kā strāvas avots, lai izvadītu jaudu uz DUT. Darbojoties 2. un 4. kvadrantā, N2600 darbojas kā izlietne (slodze), lai absorbētu enerģiju. Avota vai izlietnes režīmā N2600 var izmērīt spriegumu, strāvu un pretestību, padarot to par ideālu izvēli DUT IV raksturojumam, piemēram, materiālu izpētei, elektronikai, pusvadītājiem utt.

IV īpašības

Jaudas aploksne

Atšķirībā no tradicionālā matricas barošanas avota, izmantojot tādu pašu jaudu uz N2600, lietotāji var izvēlēties augstu spriegumu un zemu strāvu vai zemu spriegumu un lielu strāvu atbilstoši faktiskajām vajadzībām. N2600 avota/izlietnes ierobežojums arī atšķiras, izvēloties dažādas specifikācijas.

N2600-020-01 avota/izlietnes ierobežojums: ±21V@±1.05A

N2600-200-01 avota/izlietnes ierobežojums: ±21V@±1.05A ±210V@±105mA

N2610-100-03 avota/izlietnes ierobežojums: ±21V@±3.15A ±105V@±1.05A ±105V@±10.5A (tikai impulsa režīmā)

jaudas aploksne

Lineāro kāpņu slaucīšana un logaritmiskā kāpņu slaucīšana

N2600 atbalsta lineāros kāpņu slaucīšanas un logaritmiskos kāpņu telpas slaucīšanas režīmus. Slaucīšanas režīms darbojas automātiski pēc funkcionālās attiecības un aizsardzības punkta iestatīšanas, kas ievērojami paātrina testa efektivitāti. Divas pamata slaucīšanas viļņu formas var iestatīt viena notikuma vai nepārtrauktai darbībai, padarot N2600 ideālu I/V, I/R, V/I un V/R raksturošanai.

- Lineāra kāpņu slaucīšana: slaucīt no sākuma līmeņa līdz beigu līmenim ar vienādiem lineāriem soļiem

- Logaritmiskā kāpņu slaucīšana: slaucīšana uz baļķa skalas ar noteiktu pakāpienu skaitu desmitgadē

lineāro kāpņu slaucīšana un logaritmiskā kāpņu slaucīšana

2/4/6 vadu pretestības mērīšana

N2600 SMU ir integrēta augstas precizitātes digitālā multimetra funkcija, kas ne tikai atbalsta augstas precizitātes sprieguma un strāvas mērīšanu, bet arī atbalsta 2/4/6 vadu pretestības mērīšanu, kas ir piemērota dažādiem testa scenārijiem.

2 vadu pretestības mērīšana ir piemērota testa scenārijiem, kur testa vadu pretestība ir daudz mazāka par mērāmo pretestību neatkarīgi no testa vadu izraisītā sprieguma krituma zuduma.

2/4/6 vadu pretestības mērīšana

4 vadu pretestības mērīšana ir piemērota mazvērtības pretestību mērīšanai. N2600 SMU ir automātiskās korekcijas funkcija, kas novērš testa vadu efektus.

2/4/6 vadu pretestības mērīšana

6 vadu pretestības mērīšana: ja izmērītā pretestība ir savienota paralēli citām pretestībām, pārējās pretestības tiks šuntētas un ietekmēs testu. N2600 SMU izmanto 6 vadu pretestības mērīšanu, lai iespējotu PCB rezistoru mērīšanu in situ.

2/4/6 vadu pretestības mērīšana

Automatizācija, lai uzlabotu ražošanas pārbaudes efektivitāti

N2600 SMU nodrošina augstas precizitātes sprieguma un strāvas avotus, vienlaikus veicot augstas precizitātes mērījumus, nemainot savienojumus un neizmantojot papildu ierīces, kas ievērojami uzlabo ražošanas pārbaudes efektivitāti. Tajā pašā laikā, lai izpildītu ražošanas lietojumprogrammu caurlaidspējas prasības, N2600 ir daudz iebūvētu funkciju, lai palaistu sarežģītas testa secības, neizmantojot lēnu datora vadību vai GPIB komunikāciju.

Liels LCD ekrāns

N2600 SMU ir aprīkots ar 4.3 collu LCD ekrānu. Salīdzinot ar tradicionālajiem VFD ekrāniem, LCD ekrāniem ir mazs enerģijas patēriņš, mazs izmērs un zems starojums. Tajā pašā laikā apvienojumā ar profesionālu interfeisa dizainu N2600 ir viegli lietojams, un nolasīšanas displejs ir intuitīvs un visaptverošs.

liels LCD ekrāns

Tālvadības pults vienkāršai sistēmas integrācijai

NGI nodrošina lietotājiem bezmaksas datora lietojumprogrammatūru, kas var apmierināt dažādu lietojumprogrammu scenāriju testēšanas vajadzības. N2600 SMU ir aprīkots ar LAN portu un RS232 interfeisu, un atbalsta SCPI/Modbus komandas.

tālvadības pults vienkāršai sistēmas integrācijai

Datubāze
izmeklēšana

Populāras kategorijas