Visas kategorijas
NGI profils

Sākums>Par NGI>NGI profils

NGI pieredze

Startup komanda ar neatlaidību

Mēs sākām pētniecību un attīstību elektroniskās pārbaudes un kontroles jomā no 2006. gada.

Stāsts par attīstību no 2007. līdz 2014. gadam

Šajā periodā mēs izlaidām vairākas līdzstrāvas barošanas avotu paaudzes, līdzstrāvas slodzes, superkondensatoru pārbaudes instrumentus, NXI moduļu instrumentus utt.

Vēsturisks brīdis 2015. gadā

Mazā komanda kļuva par lielu ģimeni, NGI zīmols tika oficiāli izveidots.

Jauns solis 2022. gadā

NGI pārcēlās uz jaunu galveno mītni, inteliģentu ražošanas bāzi ar 500 miljonu RMB investīcijām 16000 XNUMX kvadrātmetru platībā.

Par mums

Kā profesionāls elektronisko risinājumu nodrošinātājs inteliģentai ražošanai, NGI vienmēr ievēro uzņēmuma mērķus, kas ir orientēti uz klientu un Striver, un ir apņēmušies pētīt un pētīt mērīšanas un kontroles risinājumus jaunās enerģijas, plaša patēriņa elektronikas, pusvadītāju, automobiļu elektronikas, zinātnes jomā. pētniecībā, izglītībā un citās saistītās nozarēs. Gadu gaitā NGI ir turpinājusi ieguldīt lielus ieguldījumus pētniecībā un attīstībā un ir ieviesusi vairākus konkurētspējīgus lietojumprogrammu risinājumus. NGI ir plašs produktu sēriju klāsts, piemēram, pusvadītāju testa avota mērītājs, līdzstrāvas barošanas avots, līdzstrāvas elektroniskā slodze, akumulatora simulators, NXI modulārais instruments, superkondensatora testeris utt.


NGI risinājums

100+ nacionālie patenti, 900+ atsevišķi produkti un 100+ standarta sistēmas risinājumi 

Populāras kategorijas