Visas kategorijas
N8331 sērijas daudzkanālu uA līmeņa strāvas mērīšanas programmējams akumulatora elementu emulators

Sākums>Izvēlne>Bateriju simulatori

N8331 sērijas 16/24 kanālu strāvas izejas programmējams akumulatora savienojuma simulators
N8331 priekšējais panelis
N8331 konfigurācija
N8331 aizmugurējais panelis
N8331 sērijas daudzkanālu uA līmeņa strāvas mērīšanas programmējams akumulatora elementu emulators
N8331 sērijas daudzkanālu uA līmeņa strāvas mērīšanas programmējams akumulatora elementu emulators
N8331 sērijas daudzkanālu uA līmeņa strāvas mērīšanas programmējams akumulatora elementu emulators
N8331 sērijas daudzkanālu uA līmeņa strāvas mērīšanas programmējams akumulatora elementu emulators

N8331 sērijas daudzkanālu uA līmeņa strāvas mērīšanas programmējams akumulatora elementu emulators


N8331 ir programmējams akumulatora simulators ar zemu jaudu, daudzkanālu un augstu precizitāti. To var izmantot arī kā augstas precizitātes daudzkanālu līdzstrāvas barošanas avotu. Atsevišķs N8331 atbalsta līdz 24 kanāliem. Katrs kanāls ir izolēts. Lietotāji var iestatīt spriegumu un strāvu katram kanālam, izmantojot NGI standarta lietojumprogrammatūru, kas ir viegli lietojama un var apmierināt daudzkanālu, daudzparametru un sarežģītu testa vidi. N8331 lietojumprogrammatūra atbalsta vairāku kanālu pakešu darbību. Var parādīt katra kanāla datus un grafikus. Tajā pašā laikā tiek atbalstītas datu analīzes un atskaites funkcijas.


Kopīgot ar:
Galvenās iezīmes

●Sprieguma diapazons: 0-5V/0-6V

●Sprieguma precizitāte: 0.6mV

●Sprieguma pulsācijas troksnis ≤2mVrms

●Viena ierīce ar līdz 24 kanāliem, katrs kanāls ir izolēts

● Profesionāla lietojumprogrammatūra ar datu analīzi un atskaiti

●Current range: 0-1A/0-2A/0-3A

●μA līmeņa strāvas mērīšana

●LAN ports un RS485 interfeiss

Lietojumprogrammas lauki

●BMS/CMS tests jauniem enerģijas transportlīdzekļiem, UAV un enerģijas uzglabāšanai

●Pārnēsājamas plaša patēriņa elektronikas pētniecība un izstrāde un ražošana, piemēram, mobilie tālruņi, Bluetooth austiņas utt.

●Sprieguma iegūšanas ierīces, piemēram, kurināmā elementa sprieguma monitora, kalibrēšana

Funkcijas un priekšrocības

Īpaši augsta integrācija, viena ierīce ar līdz pat 24 kanāliem

N8331 sērija izmanto standarta 19 collu 2U šasiju ar līdz pat 24 kanāliem vienā ierīcē. Katrs kanāls ir izolēts. Viena ierīce var vienlaikus atbalstīt 24 staciju pārbaudi, kas ievērojami samazina izmantoto instrumentu skaitu un uzlabo pārbaudes efektivitāti.

viena ierīce ar līdz 24 kanāliem

μA līmeņa strāvas mērīšana, atbalsta statiskā strāva un aizsardzības parametru pārbaude

N8331 sērija ir ar augstu precizitāti un izšķirtspēju. Pašreizējā izšķirtspēja ir līdz 0.1 μA. Sprieguma izšķirtspēja ir līdz 100 μV. Gaidīšanas režīmā elektroniskajā komponentā joprojām ir μA līmeņa strāva. Īpaši augsta strāvas izšķirtspēja var pārbaudīt statisko strāvu. Tikmēr 100 μV izšķirtspēja var apmierināt lielo pieprasījumu pēc uzlādes un izlādes paneļa aizsardzības parametru pārbaudes.

Ir pieejams sērijas savienojums, lai modelētu akumulatora darbības stāvokli

Imitējot vairākas akumulatora elementu virknes, N8331 atbalsta vairāku ierīču savienojumu sērijas režīmā. Lietotāji var realizēt tālvadības pulti un citus lietojumprogrammatūras automātiskos testus.

atbalsta vairāku ierīču savienojumu sērijas režīmā

Četru vadu sensors, lai nodrošinātu mērījumu precizitāti

Lai nodrošinātu precīzu sprieguma mērīšanu, N8331 izmanto četru vadu sistēmas savienojumu, divus vadus izmanto sprieguma izvadei, bet pārējos divus izmanto tiešai DUT sprieguma mērīšanai. Sprieguma zudumu, ko izraisa svina pretestība no N8331 uz DUT, var novērst, izmantojot četru vadu sensoru.

četru vadu sistēmas pieslēgums, augstas precizitātes sprieguma mērīšana

Lietojumprogramma - BMS pārbaude

BMS (akumulatora pārvaldības sistēma) ir ierīce, ko izmanto, lai veiktu drošības uzraudzību un efektīvu akumulatoru bloku pārvaldību, kā arī uzlabotu akumulatora darbības efektivitāti. Elektriskajiem transportlīdzekļiem BMS var efektīvi kontrolēt akumulatora bloka uzlādi un izlādi, kas var palielināt izturīgu nobraukumu, pagarināt kalpošanas laiku, samazināt ekspluatācijas izmaksas un nodrošināt jaudas akumulatora bloka drošību un uzticamību. BMS ir kļuvusi par vienu no būtiskām elektrisko transportlīdzekļu galvenajām sastāvdaļām. Lai nodrošinātu pareizu darbību, ir nepieciešams vispusīgi pārbaudīt BMS.

BMS pārbaudes sistēma

NGI BMS testa platforma izmanto modulāro dizainu. Tas sastāv no augstas precizitātes akumulatora simulatora, temperatūras simulācijas vienības, uzlādes un izlādes strāvas simulācijas bloka, augstsprieguma barošanas avota, IO noteikšanas bloka, izolācijas noteikšanas bloka, BMS signāla un ieslēgšanas/izslēgšanas noteikšanas vienības, CAN sakaru vienības, programmatūras vadības sistēmas, utt. Sistēma var nodrošināt litija akumulatoru virkņu pielāgošanu atbilstoši klientu vajadzībām un ģenerēt datu atskaites. Sistēma ir ļoti integrēta, ērta un efektīva, atbalstot paplašināšanu un jaunināšanu.

testa Items

akumulatora pārbaudes lietojumprogramma

Datubāze
izmeklēšana

Populāras kategorijas